Geri

Batıkent şubemize hoş geldiniz!

Sizleri modern tasarımı, konforlu atmosferi ve eğitimden kültüre geniş bir yelpazede sunulan hizmetleriyle ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Şubemiz, Ankara'nın gözde bölgelerinden biri olan Batıkent Çakırlar okullar bölgesinde bulunmakta olup Botanik Metro çıkışına hemen yürüme mesafesindedir. Ulaşım kolaylığı ve çevresindeki okullar ile Batıkent Şubemiz, siz değerli katılımcılarımız için ideal bir noktada bulunmaktadır.

Zarif ve modern mimarisiyle dikkat çeken 4 katlı binamız, aynı zamanda yeşil bir bahçeyle doğal bir ortama sahiptir:

Giriş / İdari Kat:

Giriş katımız, sıcak ve davetkar bir karşılama alanı sunmaktadır. Burada sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacak ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vereceğiz.

1. ve 2. Kat:

Eğitim programlarımızın merkezi olan bu katımız, öğrencilerimize modern dersliklerde eğitim alma fırsatı sunmaktadır. Teknolojiyle donatılmış sınıflarımız, etkili bir öğrenme deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. 70 kişilik modern kütüphane ortamıyla boşta kalan zamanlarını en iyi bir şekilde geçirecekleri bir ortam da ayrıca bulunmaktadır.

Bahçe Katı:

Yoğun bir çalışma programına sahip öğrencilerimizin dinlenmek, sohbet etmek ve nefes almalarını sağlayan bir alandır.

Batıkent şubemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

hizli okuma scaled
DENEME KULÜBÜ BAŞVURU