Geri
yks
hand writing paper with pen 2 scaled

YKS HAZIRLIK

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) hazırlığı konusunda başarıya giden yolda sizleri desteklemek, hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için buradayız. Deneyimlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Bu kapsamda 9. Sınıftan 12. Sınıfa, Açık lise sınıflarından Mezun öğrenci gruplarına kadar tüm kademelerde öğrencilerimize destek sunuyoruz.

Konu Kapsamı

YKS’nin karmaşıklığına karşı hazır olun! Eğitmenlerimiz, her dersin kapsamlı bir şekilde işlendiği ders programları oluşturarak sizi sınavın her yönüne hazırlar.

Stratejik Test Çözümleme

Sınavlarda başarılı olmanın sırrı, sınav tarzını anlamaktan geçer. Biz, her denemeyi bir öğrenme fırsatına dönüştürerek test çözümlemeleriyle analitik düşünce yeteneğinizi ve sınav stratejinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Sürekli İlerleme Takibi

Sınav performansınızı düzenli olarak ölçerek hangi konularda daha fazla çalışmanız gerektiğini belirleriz. Bu sayede enerjinizi ve zamanınızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Birebir Rehberlik Hizmeti

Hangi programın size en uygun olduğunu belirlemek ve sınav stratejilerinizi şekillendirmek için uzman danışmanlarımız her zaman yanınızda. Yapay zekâ destekli koçluk sayesinde her branşta eksik ve başarılı olduğunuz alanlar belirlenir ve hedeflerinize daha kısa yoldan ulaşmış olursunuz.

Soru Çözüm Saatleri

Konuları anlamak kadar, anlatım tarzı da önemlidir. Alanında uzman, deneyimli ve öğrencilere yakın eğitmenlerimiz, her öğrencinin anlayabileceği bir şekilde konuları aktararak öğreniminizi kolaylaştırır.

Özel Derslerle İlerleme

Konuları anlamak kadar, anlatım tarzı da önemlidir. Alanında uzman, deneyimli ve öğrencilere yakın eğitmenlerimiz, her öğrencinin anlayabileceği bir şekilde konuları aktararak öğreniminizi kolaylaştırır.

Modern Kütüphane İmkanı

Şehrin karmaşasında kütüphane kütüphane gezmeye son verin. Modern mimariyle tasarlanmış kütüphanemizde saat 22.00’ye kadar ders çalışabilirsiniz.

Her Hafta Üniversite Sınavı

Kurumsal ve Türkiye geneli nitelikli denemelerle her hafta Üniversite sınavı provası gerçekleştiriyoruz.

9-10 ve 11. Sınıf Okula Destek YKS Hazırlık

Lise takviye kurslarıyla hem okul sınavlarında öğrenci başarısını artırıyor hem de üniversite sınavına erkenden hazırlanma imkânı sunuyoruz.

Açık Lise Sınıflarına Takviye

Açık Lise öğrencileri için kurum bünyesinde açtığımız takviye kurslarıyla öğrencilerimiz hem açık lise derslerine takviye alıyor hem de üniversite sınavı stresini erkenden atmış oluyor.

DENEME KULÜBÜ BAŞVURU