Geri
Basliksiz 1
hand writing paper with pen 2 scaled

LGS HAZIRLIK

Liselere Geçiş Sınavı (LGS) hazırlığı konusunda başarıya giden yolda sizleri desteklemek, hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için buradayız. Deneyimlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Bu kapsamda 6. Sınıftan 8. Sınıfa öğrenci gruplarına kadar tüm ortaokul kademelerinde öğrencilerimize destek sunuyoruz.

Konu Kapsamı

LGS, çeşitli konuları kapsayan bir sınavdır. Tüm konularda güçlü olmanız için dikkatlice hazırlanmış ders programlarımızla size en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz.

Stratejik Soru Analizleri

LGS'deki başarı, sadece konuları bilmekle değil, aynı zamanda soru tiplerini ve sınav tarzını anlamakla da ilgilidir. Bu nedenle, her bir soru tipini analiz ediyor, nasıl çözüleceğini en ince ayrıntısına kadar öğretiyoruz. LGS müfredatı içinde bazı eğitmenlerin “yeni nesil” bazılarınsa “mantık ve muhakeme soruları” diye adlandırdığı sorularla netlerinizi artırmak artık daha kolay.

Uzman, Yazar ve Deneyimli Eğitmen Kadrosu

Eğitmenlerimiz, LGS'ye hazırlık konusundaki deneyimlerini ve öğrencilere yaklaşımlarını birleştirerek sizinle en iyi şekilde iletişim kurar. Konuları anlamanızı ve eksikliklerinizi gidermenizi sağlarlar.

Özel Derslerle İlerleme

Özel derslerimiz sayesinde, öğrenme hızınıza ve tarzınıza göre ilerleyebilirsiniz. Zayıf olduğunuz konulara daha fazla zaman ayırarak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Modern Kütüphane İmkânı

Şehrin karmaşasında kütüphane kütüphane gezmeye son verin. Modern mimariyle tasarlanmış kütüphanemizde saat 22.00’ye kadar ders çalışabilirsiniz.

Sürekli İlerleme Takibi

Sınav öncesindeki ilerlemenizi takip ederek hangi konularda daha fazla çalışmanız gerektiğini belirleriz. Böylece sınavda en iyi performansı gösterebilmeniz için sizi yönlendiririz.

Birebir Rehberlik Hizmetleri

Hangi programın size en uygun olduğunu belirlemek ve sınav stratejilerinizi şekillendirmek için uzman danışmanlarımız her zaman yanınızda.

Her Hafta LGS Sınavı

Kurumsal ve Türkiye geneli nitelikli denemelerle her hafta Liselere Geçiş Sınavı provası gerçekleştiriyoruz.

6 ve 7. Sınıf okula destek LGS hazırlık

Takviye kurslarıyla hem okul sınavlarında öğrenci başarısını artırıyor hem de LGS’ye erkenden hazırlanma imkânı sunuyoruz.

DENEME KULÜBÜ BAŞVURU