Geri

PROFESYONEL EĞİTİMİN GELENEKSEL ADRESİ PROFEN AKADEMİ

Her Öğrencimiz Özeldir

Profen Akademi olarak en ince ayrıntısına kadar düşünüp, ilmek ilmek ördüğümüz eğitim modellerimizi hayata geçiriyoruz. Bilimsel tabanlı çalışmalarımızla bizi tercih eden öğrencilerimizle bire bir ilgileniyoruz. Bir öğrencinin başarısını etkileyen iç ve dış bütün etkenler kuşatıcı bir yaklaşımla ele alınıyoruz. Her öğrenciye yapıcı, makul ve sürdürülebilir çözümler üretme gayreti içerisindeyiz. “Her öğrencimiz tek öğrencimiz” ilkesinden hareketle sadece eğitim hayatlarını değil içerisinde bulundukları ruhsal durumları da titizlikle takip ediyor, öğrencilerimizin akademik ve bireysel anlamda her türlü ihtiyacını özel olarak hazırladığımız programlarla desteklemeye gayret ediyoruz.

1691508594942

Belli tecrübe basamaklarını geçmiş, güçlü iletişime sahip öğretmenlerimizi, kurumsal kurallar ve kurumumuzda uygulanan eğitim metotları kapsamında oryantasyona tabii tutarak öğretmenin öğrenen bir birey olmasını ilke ediniyoruz. Bununla beraber eğitim dönemi içinde belli aralıklarla yapılan zümre faaliyetleri ile öğretmenlerin de kinetik enerjisi dinamik tutmaya gayret ediyoruz. Dijital yeterlilik, iletişim becerileri, akademik başarı gibi konularda düzenlenen eğitim programlarımız sayesinde öğretmenlerimizin dinamizmini koruyoruz.

1691412444169

Başarı Tesadüf Değildir

Başarıyı gelenek haline getirdiğimiz kurumumuzda, öğrencilerimizin eğitimdeki ilerleyişini taviz vermeksizin takip ediyoruz. Öğrencilerimizin ders devamsızlığı, ödev yapma konusundaki istikrarı, etütlere katılımlarını titizlikle takip ediyoruz. Otomasyon sistemlerimizle düzenli telefon bilgilendirmeleri yaparak öğrenci ve velilerimize veri akışı sağlıyoruz.

Ülkemiz çapında nitelikli yayın evlerinden çıkan deneme sınavlarını büyük bir ciddiyet ve özveri ile uyguluyoruz. Öğrencilerimizin sınav sonuçlarını yapay zekâ yazılımlarıyla ayrıntılı analiz ediyor, güncel eğitim ihtiyaçlarına göre sürekli revize ederek en uygun yazılım seçiyoruz. Aynı zamanda ÖSYM ve MEB tarafından uygulanan sınavların içerikleri ile uyguladığımız deneme sınav içeriklerinin birbiri ile örtüşmesine titizlikle önem veriyoruz. Her sınavdan sonra öğrencimizin yaklaşık Türkiye sıralaması belirliyor üst sıralamalara çıkarabilmek adına gerekli adımları öğrencimizle birlikte planlıyoruz. Sadece sınav odaklı düşünmüyor aynı zamanda derslerinin sınav kazanımlarına göre yürütülüp yürütülmediği de değerlendiriliyoruz. Gerekli durumlarda etüt veya ek dersler ile öğrencimizi destekliyoruz.

Zamanı Doğru Yönetmek Önceliğimiz

Profen Akademi ailesi olarak öğrencilerimizin zamanını en verimli nasıl değerlendiririz en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Eğitim programları bütün bir dönemi kapsayacak şekilde şekillendiriyoruz. Derslerin yıllık planlarını akademik takvimleri ile örtüştürerek öğrenci ve velilerle paylaşıyoruz.

Dersler, soru çözüm saatleri, deneme günleri ek programlar düzenleyerek öğrencilerimizin boş vakitlerini maksimum verime dönüştürüyoruz. Ara tatillerde eğitim döneminin başında oluşturduğumuz hızlandırma programlarını uyguluyoruz.

Gelecek neslimizin önce kendisine sonra ülkesine katkı sağlayabilmesinin öneminin farkındayız. Profen Akademi olarak bütün misyonumuzu bu hedef doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Bizden Kareler

DENEME KULÜBÜ BAŞVURU