Geri

Profen Akademi Kızılay Şubesi olarak;

Eğitim ve yardımlaşma alanında faaliyet gösterdiğimiz şubemizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Şubemiz, Ankara'nın gözde bölgelerinden biri olan Atatürk Bulvarı üzerinde, Meşrutiyet Metro çıkışının hemen yanındadır. Ankara’nın her bölgesinden metro, otobüs, dolmuş ya da banliyö trenle kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Modern ve ferah mimarisi ile dikkat çeken 8 katlı binamız, çeşitli ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmıştır:

İdare Katı:

Giriş katımızda bulunan idare birimimiz, sizlerin her türlü soru, öneri ve görüşlerine açıktır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

Öğretmenlerin Katı:

Eğitim camiasının değerli üyeleri için özel olarak tasarlanmış bu katımız, öğretmenlerimize yönelik rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır. Sizlerin emekleri, bizim için çok kıymetlidir.

Kütüphane Katı:

İki ayrı katta yer alan kütüphanelerimiz, zengin içerikleriyle bilgiye açılan kapılar sunmaktadır. Hem genel kültürünüzü geliştirebileceğiniz hem de eğitim materyallerine kolayca ulaşabileceğiniz bir alan sunuyoruz.

Derslik Katları:

Üç farklı derslik katımız, eğitim programlarımız ve etkinliklerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Modern teknolojiyle donatılmış dersliklerimizde eğitim almanın keyfini yaşayacaksınız.

Ankara Manzaralı Seyir Kafeterya:

Yoğun bir çalışma programına sahip öğrencilerimizin dinlenmek, sohbet etmek ve nefes almalarını sağlayan bir alandır. Binamızın en üst katında bulunan terasımız, size eşsiz bir Ankara manzarası sunuyor. Bu alanda dinlenebilir, sohbet edebilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

hizli okuma scaled

Kızılay şubemizde sizleri de aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmek için hemen bizi arayın.

DENEME KULÜBÜ BAŞVURU