Geri
Kocluk scaled

Yapay Zekâ Destekli Sınav Koçluğu

Sınavlar, öğrencilerin gelecekteki kariyerlerini şekillendiren önemli kilometre taşlarıdır. Ancak sınavlara hazırlık süreci stresli ve karmaşık olabilir. İşte bu noktada Yapay Zekâ Destekli Sınav Koçluğu hizmetimiz devreye giriyor. Yüksek teknolojiyle güçlendirilmiş bu benzersiz yaklaşım, sınav hazırlığını sizin için kolaylaştırıyor.

Yapay zekâ, sınav koçlarının en güçlü yardımcısıdır. Bu teknoloji, öğrencilere özelleştirilmiş rehberlik sunar ve sınav hazırlıklarını daha etkili ve verimli hale getirir.

Yapay zekâ, öğrencinin deneme sınavlarını analiz eder ve bu bilgilere dayalı olarak özelleştirilmiş bir öncelikli çalışılacak konular listesi oluşturur. Her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun öneriler sunar.

Yapay zekâ destekli sınav koçluğu ile sınav hazırlığı sürecinizi daha verimli, daha etkili ve daha akıllı bir hale getireceksiniz. Geleceğinize doğru attığınız bu adımlar, başarıyı garantilemenize yardımcı olacak.

Geleceğin tartışılmaz en önemli yapı taşlarından oluşan yapay zeka teknolojisinin eğitim sektörüne kazandırdığı bu sistemle tanışmak için hemen yerinizi ayırtın.

Profen Akademide Rehberlik/psikolojik Danışmanlık Ve Koçluk Sistemi

Öğrenci koçluğu ve rehberlik/psikolojik danışmanlık hizmetleri sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerin alması gereken hizmetlerdir. Bu hizmetler kişiye özel bir şekilde alındığında sınav başarısında önemli artışlar elde edilir. Öğrencinin sınava hazırlık süresi boyunca her zaman ulaşabileceği ve zorlandığı her konuda destek alabileceği bir ekip ile çalışması geleceği için atacağı en iyi adımdır.

Profen Akademide profesyonel psikolojik danışman ve rehber öğretmenlerimiz tarafından, yapay zekâ destekli öğrenci koçluğu ve psikolojik danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Her öğrencimiz önceden planlanan haftalık görüşmeler ile desteklenir ve çalışmaları takip edilir.

Profen Akademide Öğrenci Koçluğu Nedir?

Öğrenci koçluğu her öğrenciye özel olarak yapılan ders takip ve düzenleme hizmetidir. Her öğrencinin eksikleri ve geçmiş yıla göre gerçek YKS sıralaması yapay zekâ tarafından desteklenen analiz sistemi ile tespit edilir ve öğrenci dosyasına kaydedilir. Tespit edilen eksikler doğrultusunda öğrencinin öncelikli çalışma konuları belirlenir. Öğrencinin öğrenme stillerine ve ders çalışma düzenine göre tamamlaması gereken eksik konular ve pekiştirilmesi gereken konular haftalık çalışma programına yerleştirilir. Konularla ilgili çalışacağı kaynaklar da öncelik sırasına koyularak kaynak bitirme takibi yapılır. Öğrencimizin eksik konularına göre ihtiyaca yönelik haftada 2 saat özel ders planlaması yapılır ve öğrencinin derslerine katılımının takibi yapılır. Öğrencinin ilerleyişine göre öğrenciye özel yapılan program revize edilerek dönem boyunca uygulamalara devam edilir.

DENEME KULÜBÜ BAŞVURU