Geri

Batıkent Tyt Kursu

Batıkent Tyt Kursu

Batıkent Tyt kursu pek çok öğrencinin üniversite sınavı öncesi faydalandığı eğitim yeridir. Liseyi bitiren ya da son sınıfta olan öğrenciler sınava hazırlık aşamasında yardımcı olması için bu kursları tercih ederler.

Üniversite sınavının ilk oturumu Tyt’dir. Açılımı Temel Yeterlilik Testi olan sınava her öğrenci girmek zorundadır. Üniversite hayalini gerçekleştirmek için zorlu bir adımı geçmesi gereken öğrencilere dışarıdan verilen destek onları bu zorlu yarışa daha iyi hazırlayabilir.

Az kişili sınıflar ve profesyonel öğretmenler ile kişinin alanı ile ilgili her dersten kurslar verilir. Örnek sınavlar yapılır ve öğrencinin kendini tartması sağlanır. Eksik olduğunu anladığı konu üzerinde daha çok durarak yeterlilik seviyesini yükseltmesi sağlanır.

Tyt Kursu Fiyatları

Dershanede verilen Tyt kursları dershanenin ücret politikasına göre fiyat değişikliği gösterebilir. Bir kişi tek dersten de birkaç dersten birden de kursa gidebilir ve ücret de aldığı ders sayısına göre belirlenir. Batıkent Tyt kursu araştırırken karşınıza pek çok seçenek çıkar ama önemli olan kaliteli eğitim alabilmektir.

Tyt üniversite sınavının ilk oturumu olduğu için matematik, Türkçe, fen bilimleri, sosyal bilimler sorularından oluşur. Genel bir testtir ve lisede hangi alanı okuduğu fark etmeksizin sınava giren her kişinin geçer puan alması gerekir. Tyt sınavları yaz aylarında okullar biterken gerçekleşir ve binlerce öğrenci heyecanla bu sınavlara girer. Üniversite hayali her genç için önemlidir.

Tyt Dil Kursları

Alanı yabancı dil olan öğrenciler de Tyt kurslarından yararlanabilir. Uzman öğretmenler sayesinde dersler hem eğitici hem de eğlenceli geçer. Belirli aralıklarla sınav yapılarak öğrencinin tembelleşmesi önlenir. Batıkent Tyt kursu her öğrenci için üniversite sınavı hazırlığında bir art puandır.

Her bütçeye uygun fiyat teklifleri ile öğrencilerin zor durumda kalmadan yararlanması hedeflenir. Okullardaki kalabalık sınıflar yüzünden aksayan eğitim bu tür kurslar ile toparlanabilir. Hem sosyalleşme alanı kazanan öğrenci bu stresli dönemde kendi yaşıtlarla bağ geliştirmiş olur.

Binlerce öğrencisi ile www.profenakademi.com özgün eğitimi ve öğrencilerin kendilerini keşfetmelerini sağlayan kurslarıyla Batıkent’te yaşayan ailelerin birinci tercihi olmayı başarmıştır.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This will close in 20 seconds

DENEME KULÜBÜ BAŞVURU