Geri

Batıkent En İyi Dershane

Batıkent En İyi Dershane

Batıkent en iyi dershane araştırması içerisinde olan aileler öncelikle kaliteli eğitime önem verirler. Dershane özel ders ya da özel okuldan daha uygun fiyatlı eğitim yerleridir. Okulda alınan eğitim bazen yeterli olmadığı için sınav öncesi dönemlerde öğrenciler dershaneye gitmeyi tercih ederler.

Dershaneler hem okulda alınan eğitimin üzerinden geçerek öğrencinin hatırlamasını sağlar hem de sınavda çıkabilecek konulara ağırlık vererek öğrenciyi en iyi şekilde sınavlara hazırlar. Belirli aralıklarla yapılan seviye tespit sınavları ile hangi öğrencinin hangi konulara yatkın olduğu belirlenerek daha sonra gruplar bir araya getirilir ve eğitim o şekilde ilerler.

Eğitirken sıkmayan ve öğrencileri geleceğe güvenle hazırlayan dershaneler ülkemizde oldukça yaygındır.

Dershane Aylık Fiyatları

Her dershanenin kendi belirlediği bir bütçesi vardır ve dershaneye yazıldığınızda ücreti aydan aya ödersiniz. Öğrencilerin en iyi öğretmenler ile çalışması ve sınav odaklı yapılan dersler uzun vadede pek çok kazanım sağlar.

İlk girişte girdiğiniz sınav ile dersler konusunda hangi noktada olduğunuz belirleniyor. Daha sonra birbirine yakın puan alan kişiler bir araya getirilerek sınıflar oluşturuluyor ve seviyenize göre eğitim alıyorsunuz. Batıkent dershane özelinde pek çok başarıya imza atmış öğrencileri vardır.

Sınıfınızda eğitime başladıktan sonra belirli zamanlarda yeniden sınav yapılıyor ve seviyeniz yükseldikçe bir üst sınıfa geçebiliyorsunuz. Geçtiğiniz sınıfta aldığınız puana göre seviyenize yetecek düzeyde öğretmen tarafından eğitiliyorsunuz.

Dershane Çalışma Programı

Dershaneye yazıldığınızda belirli bir çalışma programınız oluyor. Her gün çözmeniz gereken belirli bir soru sayısı var ve siz çözdükçe ve geliştikçe soru sayısı daha da fazlalaşıyor. Batıkent dershane sınavlarına yılda binlerce öğrenci giriyor.

Yaprak testler ile hızlı ve eğitici sorular öğrencilerin zevkli zaman geçirirken öğrenmesini hızlandırıyor. Soru bankaları ve pek çok test ücretsiz olarak öğrencilere veriliyor.

Sınıflardaki öğrenci sayısı herkesin eşit eğitimi alabilmesi için makul düzeyde oluyor ve her öğrenci ile öğretmenler tek tek ilgileniyorlar. Okulda kalabalık sınıflarda kaybolabilen öğrenci dershanede derse katılmak zorunda oluyor.

Dershane eğitimi için doğru adres olan www.profenakademi.com yüzlerce öğrenciye hak ettikleri eğitimi kazandırıyor.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DENEME KULÜBÜ BAŞVURU