Geri

Batıkent Dershane Fiyatları

Batıkent Dershane Fiyatları

Batıkent dershane fiyatları çeşitlilik gösterir çünkü her dershane ücretini kendi bünyesinde özel olarak belirler. Uygun fiyata kaliteli eğitim veren kurum öğrenciler için doğru seçimdir. Dershaneler günümüzde üniversite sınavlarına hazırlanan genç insanlar için olmazsa olmaz konumdadır.

Bunun sebebi özellikle devlet üniversitelerinde alınan eğitimin kalabalık sınıflar dolayısıyla her öğrenciye eşit olarak aktarılamamasından kaynaklanır. Dershanede bu durum değişir. Her öğrencinin eşit düzeyde eğitim görebileceği kişi sayısıyla sınıflar oluşturulur.

Oluşturulan sınıflar seviye seviyedir. İlk başlarken girilen seviye tespit sınavı sizin hangi düzeyden başlayacağınızı belirler. Geliştikçe ve konularda ilerledikçe bir üst seviyedeki sınıfa geçersiniz. Her seviyenin öğretmeni farklı ve sınıfta bulunan öğrencilere özeldir.

Dershane Çalışma Saatleri

Dershaneler hafta içi etüt hafta sonu da tüm gün normal ders sistemiyle çalışırlar. Etütlerde genellikle sınav sorusu çözülür ya da hafta sonu anlaşılmayan bir konunun üzerinden geçilir. Batıkent dershane fiyatları kızınız ya da oğlunuz için en iyi eğitimi vermeyi hedefleyecek şekilde belirlenmiştir.

Alanında başarılı hocalar, etütler, soru bankaları, testler, sınavlar içeren eğitim süreci tempoludur. Fakat bu tempo öğrenciye zarar vermeyecek şekilde eğlendiricidir de. Arkadaş canlısı genç ve dinamik hocalar ile dersler çok zevkli geçer.

Yapılan sınavlar üniversite sınavının bir benzeri olduğu için dershaneye giden genç sınav atmosferini biraz da olsa tecrübe etmiş olur. Sınav sabahı heyecanı için bu büyük bir avantajdır.

Dershane Çalışma Programı

Dershanelerde her gün bir sistem içerisinde ilerler ve her öğrencinin belirli bir çalışma programı olur. Sınav yaklaştıkça günlük ders çalışmaya ayırdığı saat artar ve her gün belirli sayıda soru çözmesi gerekir. Batıkent dershane fiyatları size bu eğitimi en iyi şekilde verebilmek için uygun bir bütçeye sahiptir.

Okul sonrası için iyi bir hazırlanma rehberi olan dershaneler özel okullardan daha ekonomiktir ve genellikle bir sene sürer. Sınavı kazanamayan öğrencilerin tercihine göre bu süre uzayabilir. Güzel arkadaşlıklar edinirken hayata da hazırlanan öğrenciler dershanelerde güzel hatıralara sahip olurlar.

Kaliteli ve eşit eğitim için www.profenakademi.com öğrencilerini bekliyor…

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DENEME KULÜBÜ BAŞVURU